Icon

Dokumentacja: Spotkania

Indeks


 

Nasz regulaminOgłoszenia na naszych stronach sa bezpłatne dla wszystkich, lecz nie dopuszczamy ogloszeń:

  • Napisanych w błędny i nieestetyczny sposób
  • Obrażających odbiorców
  • Nielegalnych wg obowiązujacego prawa
  • Typu Spam lub Multi-level marketing
  • Ewentualnie innych ogloszeń

Ogłoszenia wygasają miesiac po ich umieszczeniu. Okres ich ważnosci można jednak przedłużyc - zobacz Zmiana ogloszeń


 

Rejestracja jako użytkownikRejestracji dokonuje się na głównej stronie, podajac imię, nazwisko oraz adres E-Mail.

Po wysłaniu tych danych otrzymuje się na podanym adresie E-Mail link, aktywujacy rejestrację. Użyty adres E-Mail jest kluczem dojścia do swoich stron w Spotkaniu.

Aby wejść na swoje strony użytkownik loguje się używajac swój adres E-Mail oraz przysłane hasło. Jeśli hasło zostanie zapomniane, należy wypełnić swoj adres E-Mail i nacisnąć Stracone hasło. Kopia hasla zostaje wysłana do użytkownika na podany adres E-Mail.


 

Uzupełnienie danych użytkownikaPo zalogowaniu się, użytkownik zostaje automatycznie przeniesiony na swoją stronę z profilem. Tutaj można poprawić swoje dane oraz dodatkowo podać województwo (obszar) dzialania, oraz numer telefonu. Te dane są uzywane przy tworzeniu ogloszeń, lecz mogą byc zmienione indywidualnie dla ogloszeń.


 

Dodawanie ogłoszeńUżytkownik po zalogowaniu widzi nowy punkt menu: Dodaj ogłoszenie

Po aktywacji pojawia się nowa strona, ze skopiowanymi z profilu danymi: Województwo (obszar), numer telefonu oraz adres E-Mail. Te dane można zmienic, lub wręcz usunąć.

Do wypełnienia zostają: Temat oraz treść ogłoszenia. Jeśli użytkownik ma stronę internetową, mającą związek z ogłoszeniem, można też podac adres tej strony.

Po każdej zmianie użytkownik widzi jak strona ogłoszenia będzie widziana prez odwiedzających 

Zmiana ogloszeńPunkt menu: Twoje ogłoszenia pokazuje listę z wszytskimi zarejestrowanymi ogłoszeniami. Po wybraniu ogłoszenia, przechodzi się na strone umożliwiającą ich redagowanie

Za każdym razem, gdy uaktualnia się swoje ogłoszenie zmienia się ważność ogłoszenia do 1 miesiąca od chwili zmiany. Nie jest konieczna do tego zmiana w samym ogłoszeniu. 

Usuwanie ogloszeńOgłoszenia zostają automatycznie wycofane po przekroczeniu daty: Ważne do. Jeśli jednak oferta stanie się nieaktualna wcześniej, można ją usunąć w punkcie Zmiana ogłoszeń


 

Szukanie ogloszeńOgłoszenia są dostępne dla wszystkich, bez potrzeby zalogowania. Ogłoszenia można zobaczyć tematycznie, wchodząc na wybrane kategorie.

Szukaj w ogłoszeniach pozwala na szukanie niezależnie od podziału na kategorie. Daje to możliwość szukania w wybranym województwie. Można szukać wyrażenia w Temacie oraz w Tekscie oraz dowolnie skracać szukane wyrażenie. Bez podania kryterii wyboru pokazane zostają wszystkie ogłoszenia w systemie.
2004 - 2018   Diskette, J. Heisig.   All rights reserved.